Повірка лічильників

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.05р. №630 «Про затвердження Правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» квартирні засоби обліку беруться виконавцем на комерційний облік.

Якщо, наприклад, для усунення аварійної ситуації чи здійснення ремонтних робіт Вам необхідно зняти чи роз пломбувати лічильник, необхідно повідомити про це абонентний відділ та залишити заявку на роз пломбування чи повторне опломбування.

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг виконала перерахунок вартості тарифів та вилучила з них витрати, пов’язані з обслуговуванням та повіркою загальнобудинкових та індивідуальних засобів обліку.

В залежності від типу засобу обліку води (передбачений паспортом засобу обліку) встановлюється міжповірочний строк в 3 або в 4 роки від дати останньої повірки

Відтак, з грудня 2017 повірка та ремонт засобів обліку води, які знаходяться у власності фізичних осіб, здійснюється за кошти споживачів.

Порядок проведення державної повірки:
–    викликати представника комунального підприємства КП «Чортківське ВУВКГ» Чортківської міської ради»  для зняття пломби та складання акту за тел. 2-27-52;
–    зняти лічильник(и) води і здати на повірку в ДП  «Тернопільстандартметрологія», що знаходиться за адресою: м. Чортків вул.. Копичинецька, 23 (конт. тел. 2-66-09, моб.0673502764), або в будь-якому іншому    підприємстві, яке має відповідний дозвіл та ліцензію на виконання даних робіт.
–    встановити прилад(и) обліку після повірки;
–    викликати представника КП «Чортківське ВУВКГ» Чортківської міської ради за тел. 2-27-52, для опломбування приладу(ів) обліку та складання акта про опломбування.