Лабораторія

Чортківський водоканал на  водозаборах експлуатує артезіанські свердловини глибиною 25-40 м. Вода, добута у глибинах, проходить через піщано-гравійні грунти, які є її природнім фільтром.

Проводиться щорічне обстеження споруд джерел, їх поточний ремонт, чищення, дезінфекція та знезараження питної води. Існують графіки дослідження води, зокрема дослідження проводяться за періодичністю та за точками відбору.

Щоденний контроль якості питної води, що отримує населення, здійснює атестована хіміко–бактеріологічна лабораторія контролю якості питної води КП “Чортківське ВУВКГ”згідно з вимогами ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Співробітники лабораторії постійно контролюють якість води як у місці водозабору, так і в розподільній мережі міста. Було проведено атестацію лабораторії на право виконання вимірювань фізико-хімічних і бактеріологічних показників води.

Відповідність лабораторії КП «Чортківського ВУВКГ» санітарним нормам підтверджено висновком державної санітарно – епідеміологічної експертизи від 19.06.2014 року № 05.03.02-04/40447.