Повідомлення про оприлюднення проекту інвестиційної програми на 2021-24 роки Комунального підприємства «Чортківське виробниче управління водопровідно -каналізаційного господарства» Чортківської міської ради

Відповідно до «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації», затвердженого Наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 19 серпня 2020 року №191, КП «Чортківське ВУВКГ» розроблено проект інвестиційної програми на 2021-2024 рік.

               Через значну зношеність насосних агрегатів відбуваються перерви по наданні послуг споживачам, порушується режим безперебійного надання послуг, у разі виникнення аварій не підтримується належний тиск у системах. Необхідно провести, заміну насосного обладнання на сучасне високоефективне.

Метою розробки інвестпрограми є визначення обґрунтованості запланованих підприємством капіталовкладень та витрат у структурі інвестиційної складової тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення за регульованим тарифом на принципах економічної доцільності, а також цільового використання коштів.

В Інвестиційній програмі передбачаються заходи:

1.Заміна зношених глибинних насосів на артезіанських свердловинах та насосів на водозабірних станціях.

2.Встановлення вузлів комерційного обліку.

  1. Проведення профілактичних заходів на каналізаційних насосних станціях.

4.Проведення реконструкції електричних мереж на водозаборі стара насосна та очисних спорудах.

           Реалізація даної програми дозволить підвищити якість послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, підвищить ефективність технологічних процесів та надійність роботи систем, забезпечить раціональне використання матеріальних та енергетичних ресурсів, дасть можливість покращити роботу системи подачі та розподілення води, підвищить надійність та економічність її роботи.

           Фінансування заходів інвестиційної програми здійснюється за рахунок власних коштів підприємства - амортизаційних відрахувань, які передбачені в структурі діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

 

Ознайомитися з проектом інвестиційної програми КП «Чортківське ВУВКГ» на 2021 - 2024 рік можна на офіційному сайті Чортківського водоканалу за посиланням: https://chortkivvoda.te.ua/about/normatyvni-dokumenty/
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються за адресою: 48500, м. Чортків, вул. Сонячна,7, тел.(0352) 2-23-67 або на електронну пошту Chortkivvodokanal@gmail.com

Начальник КП “Чортківське ВУВКГ”                                                          В.М. Гордієнко

Зазначена Програма знаходиться на стадії розроблення, а тому у разі необхідності буде коригуватися.