Встановили перші датчики тиску води

Працівники підприємства завершили монтаж двох датчиків тиску воду – один у верхній частині міста по вул.Синенького, другий – у нижній частині поблизу ДЮСШ. Тепер фахівці мають можливість цілодобово стежити за тиском у водопровідних мережах та аналізувати показники.

Встановлені датчики тиску суттєво допоможуть у роботі. Наприклад, коли в пікові години у верхній частині міста є великий розбір води, то тиск у мережах зменшується. Але допоки хтось зі скаргою до нас не звернеться, ми не могли реагувати, бо не мали інформації про актуальний тиск у мережі. Тепер ж ми самі бачитимемо проблеми та відповідно оперативно їх вирішуватимемо.

У нижній частині міста інша особливість – там тиск буває не замалий, а надмірний. А таке часто призводить до проривів мереж. Тому водоканал матиме змогу балансувати систему вручну. Також завдяки датчику можна дізнатись, що десь у мережі виник прорив.

Наразі використовуємо побутове обладнання, воно недороге. У майбутньому, за наявності коштів, закуплятимемо промислові датчики, якісніші та дорожчі, встановлюючи їх також у водопровідних колодязях. Ще плануємо придбати редуктори тиску, завдяки яким нам значно легше було би балансувати водопровідну систему міста. Бо ж наразі ми це робимо в ручному режимі.